Základní škola Sulíkov
Základní škola Sulíkovpříspěvková organizace

Telefon:

+420 724 293 134

E-mail:

skola@zssulikov.cz

rozšířené vyhledávání

Den otevřených dveří a kavárna U Veverky

Den otevřených dveří a kavárna U Veverky

...

U příležitosti oslav výročí 650 let od první zmínky o obci Sulíkov se v naší škole uskutečnil Den otevřených dveří. Rodáci, bývalí žáci, ale i všichni ostatní dostali tak příležitost prozkoumat interiéry naší školy, který byl vyzdoben dobovými plakáty, učebnicemi a dokumenty. Komentovanou prohlídku skvěle zajistili žáci 4. a 5. ročníku - Radim Havlíček, Miroslav Holas, Matyáš Palinek a Antonín Beránek. Za jejich dechberoucí výklad patří velké poděkování. 

Na výletišti také probíhala kavárna U VEVERKY, jejíž chod zajistli s podporou rodičů a učitelek žákyně 4. a 5. ročníku - Etela Seko, Julie Brychtová, Anděla Brychtová, Jasmína Praksová. Akci také podpořila bývalá žákyně Margarita Klimova. Výtěžek z akce děti použijí na financování aktivit nad rámec běžného vyučování v novém školním roce. 

 

 

Datum vložení: 22. 6. 2024 18:00
Datum poslední aktualizace: 4. 7. 2024 12:46

O škole

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co červenec končí, srpen začíná.

Pranostika na akt. den

O svatém Eliáši bouřky často straší.

Aktuální počasí

dnes, sobota 20. 7. 2024
skoro jasno 25 °C 15 °C
neděle 21. 7. oblačno 27/15 °C
pondělí 22. 7. slabý déšť 25/17 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 23/13 °C

Svátek

Svátek má Ilja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den lízátek

Zítra má svátek Vítězslav