Základní škola Sulíkov
Základní škola Sulíkovpříspěvková organizace

Telefon:

+420 724 293 134

E-mail:

skola@zssulikov.cz

rozšířené vyhledávání

Návštěva knihovny a exkurze na policejní stanici

Návštěva knihovny a exkurze na policejní stanici

...

Dopoledne žáci absolvovali besedu o knihách Astrid Lindgrenové, kterou si pro ně připravila paní Lenka Páralová, knihovnice z letovického oddělení pro děti a mládež. Děti se dozvěděly, jak  vznikla kniha Pipi dlouhá punčocha a také měly možnost se do příběhu alespoň částečně ponořit. Za besedu paní Páralové moc děkujeme. 
Po pauze na svačinu se pak děti přemístily na policejní stanici, kde se jim věnoval zástupce velitele. Děti seznámil s prostory i s tím, jak to vlastně na takové policejní stanici chodí, když se řeší zločin. Děkujeme panu veliteli za trpělivost zodpovědět všechny dotazy našich žáků. 

 

 

Datum vložení: 22. 2. 2024 13:32
Datum poslední aktualizace: 22. 2. 2024 13:56

O škole

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Pranostika na akt. den

Na mokrý duben, přichází suchý červen.

Aktuální počasí

dnes, sobota 13. 4. 2024
jasno 20 °C 9 °C
neděle 14. 4. zataženo 19/11 °C
pondělí 15. 4. slabý déšť 13/8 °C
úterý 16. 4. déšť 9/7 °C

Svátek

Svátek má Aleš

Zítra má svátek Vincent, Vincenc

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Světový den monitoringu diabetu

SPONZOŘI A PARTNEŘI