Základní škola Sulíkov

skola@zssulikov.cz

Školní výlet

15. a 16. 6. 2022

Ve středu 15. a ve čtvrtek 16. 6. se celá škola zúčastnila školního výletu. O jeho průběhu psali sami žáci 4. a 5. třídy…

VÝLET NA SUCHÝ: toto se stalo!?

Ve středu 15. června celá škola jela na výlet, který se konal na Suchým. Vezl nás tam soukromý autobus. Po příjezdu jsme se šli ubytovat. Chatky byly celkem staré, ale dobré. Jak byli všichni ubytovaní, tak šli ven kde všichni seděli na pneumatikách. Seznámili jsme se s paní které jsme říkali Sany. Sany pro nás připravila program. Každý jsme o sobě něco řekli. Až jsme se seznámili, šli jsme na oběd. Na oběd jsme měli řízek s bramborovou kaší. Po obědě následoval další program. Jedna skupinka šla lézt na laně a druhá skupinka měli na zádech papír a ostatní jim na ten papír psali dobré vlastnosti. Na výletě mě bavilo všechno. Ale nejvíc hraní fotbalu. Našemu kamarádovi Matymu se udělalo špatně, tak jel domů. Další den jsme stavěli mosty z keramické hlíny. Pak si všichni museli uklidit pokoje. A šlo se na oběd. Poté následoval volný program. Začalo pršet, tak všichni šli do místnosti, kde jsme byli všichni. Rozloučili jsme se a všichni jeli domů. Nikomu se nic vážného nestalo a všichni si to moc užili. Takže děkuji všem paním učitelkám a Sany za moc pěkný výlet.

Datum vložení: 16. 6. 2022 21:03
Datum poslední aktualizace: 18. 7. 2022 21:38

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

O svaté Anselmeně semeno do země.

dnes, sobota 20. 4. 2024
neděle 21. 4. déšť se sněhem 6/1 °C
pondělí 22. 4. slabý déšť 5/1 °C
úterý 23. 4. slabý déšť 9/2 °C