Základní škola Sulíkov
Základní škola Sulíkovpříspěvková organizace

Telefon:

+420 724 293 134

E-mail:

skola@zssulikov.cz

rozšířené vyhledávání

Slavnostní zakončení školního roku

Slavnostní zakončení školního roku

...

Na samotný závěr školního roku proběhla akce, která bude mít možná odstartovala novou tradici. Původní Den rodiny jsme kvůli dešti a vysoké nemocnosti několikrát přesunuli, až nám zbyl poslední školní den. A tak jsme ho proměnili v jednu krásnou závěrečnou akci, během které děti zahrály divadelní scénky, zahrály na hudební nástroje a předvedly tak, jaký obrovský talent mají. 

Přišel také král, který pasoval prvňáčky na čtenáře a věnoval jim na léto dobrodružnou knihu. Také jsme se rozloučili s těmi žáky, kteří naši školu navštěvovali pět let a čeká je nové druhostupňové dobrodružství. 

 

 

Datum vložení: 28. 6. 2024 13:17
Datum poslední aktualizace: 4. 7. 2024 13:22

O škole

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V červenci do košile rozdělej se a v prosinci po uši oděj se!

Pranostika na akt. den

Na svatého Eliáše dopoledne léto, odpoledne podzim.

Aktuální počasí

dnes, sobota 20. 7. 2024
skoro jasno 25 °C 15 °C
neděle 21. 7. oblačno 27/15 °C
pondělí 22. 7. slabý déšť 25/17 °C
úterý 23. 7. slabý déšť 23/13 °C

Svátek

Svátek má Ilja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den lízátek

Zítra má svátek Vítězslav